Volkswagen is een van de grotere automerken wereldwijd en geniet een enorme populariteit in met name de Europese markt. Deze populariteit geldt helaas ook voor het aantal jaarlijkse autodiefstallen. Voertuigen van VAG staan in recente jaren vaak in overzichten van meest gestolen voertuigen.
Ondanks dat Volkswagen veel investeert in beveiliging is het keyless entry systeem gemakkelijk te omzeilen met de juiste software. Door Keyless Protector in uw sleutel te bouwen kunt u de veelgebruikte relay attack methode gemakkelijk weren.
De sleutel op onderstaande foto is gevoelig voor relay attacks.
Voor Volkswagen bieden wij ook een oplossing tegen relay attack. De keyless protector past in de afgebeelde sleutel in het filmpje.
Let op; de batterij moeten worden vervangen van CR2032 naar CR2025. Deze kan u gemakkelijk bestellen via onze webshop. Zie ook onze compatibiliteit lijst.